بلیط هواپیمای مونترآل

مونترآل یکی از شهر های های مهم کشور کانادا است که در ایالت کبک این کشور قرار دارد. ایالت کبک با توجه به آب و هوای معتدل و جاذبه های گردشگری متنوع مقصد گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. خرید بلیط هواپیمای مونترآل یکی از روش های رایج برای گردش و سفر به این شهر می باشد. شما با رزرو بلیط مونترآل امکان سفر راحت و بدون دغدغه را در سریع ترین زمان ممکن برای خود میسر می کنید. اینجا به نکاتی راجع به خرید بلیط مونترآل و جاذبه های این شهر اشاره می کنیم.

آشنایی با شهر مونترآل

شهر مونترآل یکی از شهر های ایالت کبک کانادا می باشد. این شهر دومین شهر بزرگ کانادا پس از شهر تورنتو می باشد. جمعیت این شهر  با توجه به ساکنین حومه این شهر در حدود 4 میلیون نفر می باشد. اکثریت مردم شهر مونترآل به زبان فرانسوی صحبت می کنند. البته تعداد انگلیسی زبان ها نیز در این شهر زیاد می باشد. شهر مونترآل در شرق کشور کانادا قرار دارد و از جمله شهر های تاثیر گذار در زمینه های مختلف در کشور کانادا می باشد. با توجه به قرار گیری چند دانشگاه مهم دنیا در این شهر، مردم شهر مونترآل دارای میزان سواد و فرهنگ بالایی می باشند. از جمله دانشگاه های معروف این شهر می توان به دانشگاه مک گیل، دانشگاه کنکوردیا، دانشگاه مونترآل و دانشگاه اوکام اشاره کرد. خرید بلیط هواپیمای مونترآل برای تمامی افرادی که در این شهر رفت و آمد های زیادی داشته می تواند بسیار مفید باشد. با توجه به شرایط سیاسی نامطلوب پرواز مستقیم به این شهر از ایران فراهم نمی باشد. معماری شهر مونترآل ترکیبی از معماری مدرن و سنتی اروپایی می باشد. این شهر شباهت های زیادی به شهر پاریس فرانسه دارد. بلیط ارزان مونترآل انتخاب مناسبی برای دانشجویان می باشد. بلیط مونترآل همچنین برای کارمندان و کارکنان صنعتی نیز مناسب است.

شهر مونترآل تاثیر زیادی بر اقتصاد کلی کشور کانادا دارد. صنعت گردشگری در این شهر جزو صنایع پر رونق می باشد و هر ساله میزان زیادی درآمد تولید می کند. ساختمان های تجاری و مراکز اقتصادی مهمی در این شهر قرار دارند. بازار ها و مراکز خرید این شهر نشان دهنده اقتصاد فعال و پویای این شهر می باشد. در واقع می توان گفت که قلب اقتصادی ایالت کبک شهر مونترآل می باشد. با رزرو بلیط هواپیمای مونترآل امکان بازدید از این مناطق تجاری برای شما فراهم می شود.

آشنایی با شهر مونترآل

فرهنگ مردم شهر مونترآل

آداب و رسوم مردم کشور کانادا شباهت زیادی به کشور آمریکا دارد. مردم شهر مونترآل نیز دارای آداب و فرهنگی مشابه مردم کشور آمریکا هستند. همانطور که گفته شده بالای 60% مردم این شهر به زبان فرانسوی صحبت می کنند به همین دلیل دارای فرهنگی مشابه کشور فرانسه نیز هستند. هر ساله مراسمات و جشن های مختلفی در این شهر برگزار می شود. رزرو بلیط هواپیمای مونترآل امکان بازدید از جاذبه های دیدنی معروف این شهر را برای شما فراهم می کند. بازدید از کلیسا های تاریخی شهر مونترآل از جمله تفریح های اصلی گردشگران می باشد. شهر مونترآل جزو معدود شهر های موجود در آمریکای شمالی است که دارای سنت هایی دیرینه و اصیل می باشد.

فرودگاه شهر مونترآل

شهر مونترآل با توجه به پذیرش گردشگران زیاد از نقاط مختلف جهان دارای فرودگاهی مجهز و بزرگ می باشد. این فرودگاه به نام پییر الیوت ترودو مشهور است. این فرودگاه هر سال تعداد زیادی مسافر را جابه جا می کند. البته این شهر دارای فرودگاه های بسیاری می باشد اما اصلی ترین فرودگاه های این شهر فرودگاه پییر الیوت ترودو اشاره شده می باشد. امکان رزرو بلیط هواپیمای مونترآل شرایط حمل و نقل مردم این شهر را بسیار راحت می کند. این فرودگاه همچنین دارای امکانات رفاهی بسیار زیادی می باشد.

معرفی ایرلاین های مختلف جهت خرید بلیط مونترآل

شرکت های هواپیمایی زیادی دارای پرواز مستقیم به مقصد شهر مونترآل می باشند. با توجه به شرایط سیاسی کشور ایران دارای پرواز مستقیم به مقصد این شهر نمی باشد. شرکت های هواپیمایی خارجی خدمات مختلفی را ارائه می دهند. خدمات این شرکت ها ارائه بلیط های مختلف به مقصد های گوناگون و با ایرلاین های مختلف می باشد. شرکت های عمده خارجی ارائه دهنده خدمات به مسافران و مردم مونترآل عبارتند از ترکیش ایرلاینز، هواپیمایی امارات، اتحاد، قطر ایرویز، ایر فرانس، اطلس ایر، امریکن ایرلاینز و بسیاری دیگر از ایرلاین های خارجی می باشد. با تقریب خوبی امکان سفر از شهر مونترآل به تمامی نقاط دنیا وجود دارد.

خرید بلیط ارزان هواپیمای مونترآل

رزرو بلیط مونترآل از جمله مواردی است که از طریق سایت های داخلی و خارجی مختلفی انجام می گیرد. دانشجویان و گردشگران از جمله اصلی ترین مخاطبان خرید بلیط هواپیمای مونترآل می باشند. خرید بلیط این شهر هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است. افراد با مراجعه به آژانس های مسافرتی یا سایت های اینترنتی می توانند بلیط مورد نظر خود را خریداری  کنند. خرید بلیط مونترآل در شرایط کنونی فقط از طریق سایت های فروش بلیط اینترنتی خارجی امکان پذیر می باشد. کشور های اطراف مانند ترکیه، امارات و قطر دارای پرواز های متعددی به سمت فرودگاه های شهر مونترآل می باشند. بلیط هواپیمای مونترآل یکی از روش های سفر راحت و سریع به مونترآل و دیگر شهر های محبوب ایالت کبک می باشد. شهر مونترآل نیز با داشتن جاذبه های مجلل و متنوع دارای محبوبیت خاصی میان گردشگران است.

خرید بلیط هواپیمای مونترآل

بهترین زمان برای رزرو بلیط هواپیمای مونترآل

همانطور که گفته شد فصل های بهار و پاییز با داشتن آب و هوایی مناسب یکی از بهترین انتخاب ها برای سفر و گردش در شهر مونترآل می باشند. در این دو فصل خدمات ارائه شده برای گردشگران نیز چند برابر می شود. با توجه به رونق زیاد صنعت گردشگری در این دو فصل، این زمان ها معمولا شلوغ ترین بازه های زمانی شهر مونترآل می باشد. با توجه به آب و هوای مناسب و شرایط اقامتی عالی این شهر این فصل بهترین زمان برای رزرو بلیط مونترآل می باشد.

مدارک لازم برای خرید بلیط هواپیمای مونترآل

از جمله مدارک اصلی برای رزرو بلیط هواپیمای  مونترآل ارائه گذرنامه و ویزای مرتبط می باشد. همچنین برای اخذ ویزای کانادا شما نیاز به ارائه مدارک مرتبط با رزرو هتل دارید. بلیط و مدارک شناسایی برای سوار شدن به هواپیما الزامی می باشد. ارائه مشخصات کامل همراهان به همراه مدارکشان و همچنین تعیین تاریخ دقیق از جمله موارد مهم در خرید بلیط مونترآل می باشد. امکان خرید بلیط مونترآل از از مبدا کشور های ترکیه، قطر و امارات و بسیاری دیگر از کشور های اطراف ایران وجود دارد.

رزرو بلیط هواپیمای مونترآل از شهرهای مختلف

شما می توانید از شهر های استانبول، دوحه، دبی، شارجه و بسیاری دیگر از شهر های دارای پرواز مستقیم به مقصد مونترآل اقدام به رزرو بلیط هواپیمایمونترآل کنید. این پرواز ها با توجه به امکانات و فاصله هر کدام از شهر ها دارای قیمت های مختلفی می باشد. در زمان های شلوغ و پر گردشگر سال خرید بلیط مونترآل کمی سخت شده و امکان رزرو آن با قیمت مناسب سخت می شود. با توجه به ارائه شرکتی اکثر بلیط لحظه آخری مونترآل، برای رزرو آن باید از چند روز قبل نسبت به خرید بلیط اقدام کنید.

قیمت بلیط هواپیمای مونترآل در فواصل مختلف

قیمت بلیط هواپیما مونترآل در فصل بهار

شهر مونترآل دارای آب و هوایی سرد و مرطوب می باشد. اقامت در این شهر در فصل بهار دارای جذابیت های خاص خود است. بارش های پراکنده و دمای مطلوب از خصوصیات گردش در این شهر در فصل بهار می باشد. آب و هوای شهر مونترآل در این فصل ممکن است کمی سرد شود. برای اقامت طولانی مدت سعی کنید لباس گرم همراه خود داشته باشید. بیشتر رزرواسیون بلیط هواپیمای مونترآل مربوط به اهداف گردشگری در این فصل می باشد به همین دلیل  فصل بهار گرانترین قیمت را بین سایر فصل های سال دارد.

قیمت بلیط هواپیمای مونترآل در فواصل مختلف

قیمت بلیط هواپیمای مونترآل در فصل تابستان

فصل تابستان دمای هوای این شهر بسیار مطلوب می باشد. گردش و تفریح در این فصل از سال بسیار رایج می باشد. متوسط دمای سالیانه شهر مونترآل در فصل تابستان در حدود 27 درجه سانتی گراد می باشد. این فصل از سال بهترین زمان برای بازدید از جاذبه های طبیعی شهر مونترآل می باشد. قیمت بلیط در این فصل بستگی به شرایط سفر مسافران دارد. گاهی تعداد گردشگران و مسافران پروازی به این شهر افزایش یافته و گاهی نیز به دلیل گرمای طاقت فرسا کاهش پیدا می کند. قیمت بلیط هواپیمای مونترآل در فصل پاییز و تابستان بسیار متغیر می باشد.

قیمت بلیط هواپیمای مونترآل در فصل پاییز

فصل پاییز را می توان از لحاظ آب و هوایی در کنار فصل بهار قرار داد. قدم زدن در خیابان های شهر مونترآل در شهر پاییز بسیار لذت بخش و جذاب می باشد. دمای هوا در این فصل نیز بسیار معتدل و مناسب می باشد.

بارش های پاییزی بهترین فرصت را برای تفریح در این شهر فراهم می کند. در مجموع دمای هوا در این فصل بسیار دلچسب می باشد. معمولا بازه زمانی فروردین ماه تا اواسط خرداد ماه و اواخر شهریور تا اواسط آذر ماه را بهترین زمان برای سفر های گردشگری به مقصد مونترآل می دانند. یکی از فصل هایی که قیمت بلیط پرواز به سمت این شهر افزایش می یابد فصل پاییز است.

قیمت بلیط هواپیمای مونترآل در فصل زمستان

زمستان های شهر مونترآل بسیار سرد می باشد. در فصل زمستان امکان باد های شدید و بارش های شدید برف وجود دارد. دمای هوا در این فصل از سال ممکن است تا منفی 10 درجه سانتی گراد هم برسد. این فصل از سال مناسب گردش و تفریح در شهر مونترآل نمی باشد. قیمت بلیط مونترآل نیز در این فصل نسبتا کاهش می یابد. کارکنان و دانشجویان مخاطبان اصلی خرید بلیط هواپیمای مونترآل در این فصل می باشند.

نکات مهم در خرید بلیط مونترآل

در رزرو بلیط مونترآل سعی کنید از چند روز قبل از سفر اقدام کنید زیرا در زمان های شلوغ قیمت ها بسیار گران می شود. ارائه بلیط هواپیمای مونترآل، گذرنامه و مدارک مورد نیاز برای ورود به خاک کانادا و سوار شدن به هواپیما الزامی می باشد. سعی کنید چند ساعت قبل پرواز به فرودگاه بروید. حمل و نقل عمومی در شهر مونترآل معمولا با تاکسی، مترو و اتوبوس های درون شهری انجام می شود. مترو شهر مونترآل از سال 1966 ساخته شده و یکی از بهترین وسایل برای حمل و نقل درون شهری می باشد. بازدید از خیابان های مهم شهر و بازار های مجلل مونترآل را به شما پیشنهاد می کنم. قدم زدن در خیابان های شهر مونترآل هموراه یکی از بهترین تفریح ها و گردش های مسافران می باشد. خیابان های وسیع و ساختمان های مجلل از خصوصیات این شهر می باشد.

نکات مهم در خرید بلیط مونترآل

جاذبه های دیدنی و تفریحی شهر مونترآل

شهر مونترآل دارای مراکز گردشگری بسیار زیادی می باشد. این جاذبه ها شامل بنا های تاریخی و کلیسا های قدیمی تا مناظر زیبا و دیدنی می باشند. مونترآل در کانادا در بسیاری از محافل هنری به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر کانادا محسوب می شود. همچنین در فصل زمستان با توجه به سردی هوا امکانات انواع ورزش های زمستانی در این شهر وجود دارد. از جمله جاذبه های دیدنی و جذاب شهر مونترال می توان به کلیسای نتردام، باغ گیاه شناسی، کلیسای سن ژوزف، بندر قدیم مونترال، موزه هنر های زیبا، پارک مونت رویال، ، موزه پونته کالیه و خیابان سن کاترین اشاره کرد. در اینجا به دو مورد از این جاذبه ها اشاره می کنیم.

کلیسای نتردام مونترآل

یکی از بهترین جاذبه های گردشگری شهر مونترآل کلیسای زیبای نتردام است. از جمله زیبایی های این کلیسای معماری خاص دوره گوتیک این بنا می باشد. طراحی داخلی این کلیسا جزو خاص ترین طراحی ها در دنیا می باشد. کلیسا نترام در سال 1829 ساخته شده است. این کلیسا یکی از بزرگترین ناقوس های کلیسا در دنیا را دارا می باشد. این کلیسا در سال 1994 میزبان برگزاری مراسم ازدواج خواننده معروف سلن دیون بوده است. دیوار های کلیسای نتردام پر از تصویر های مذهبی شهر مونترال است. از جمله موارد دیگر این کلیسا حکاکی خای ظریف بر روی چوب می باشد. این کلیسا هر ساله میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد. برای رنگ سقف متناسب با آسمان شهر از آبی لاجوردی استفاده شده است. رنگ آمیزی دیوار های این کلیسا مانند نقاشی های بزرگ هنرمندان می باشد.

پارک مونت رویال مونترآل

این پارک زیبا بر روی یکی از تپه های زیبای اطراف شهر می باشد. با خرید بلیط هواپیمای مونترآل امکان بازدید از این پارک زیبا و جذاب برای شما فراهم می شود. این پارک شباهت زیادی به سنترال پارک شهر نیویورک دارد و طراح آن نیز همان مهندس می باشد. این پارک زیبا در فصل های مختلف سال دارای جذابیت های خاص خود است. در تابستان آب و هوای خنک و معتدلی دارد و در زمستان تفریحاتی جذاب و مناسب را برای گردشگران فراهم می کند. انواع ورزش های اسب سواری، اسکیت، سورتمه سواری و دوچرخه سواری از جمله مواردی است که در این پارک تجهیزات آن وجود دارد. یکی دیگر از جذابیت های پارک مونت رویال وجود یک ویلای بزرگ بر روی تپه این پارک است که هر ساله میزبان کنسرت ها و مراسمات مختلفی می باشد. صلیب زیبای مونت رویال در شب ها روشن شده و این مکان بهترین جا برای تماشای این منظره زیبا می باشد. این تپه زیبا یک چشم اندازی جذاب و منحصر به فرد از شهر مونترال را به بینندگان می دهد. طراحی این پارک بسیار خاص و منحصر به فرد می باشد.